Dziś jest sobota, 20 lipca 2024 roku
   Programy > Na zamówienie
Gotowe rozwiązania
system versio

Najnowszym produktem naszej firmy w zakresie gotowych rozwiązań jest system versio. Stanowi on rozwinięcie linii produktów Pakiet dla Firmy...
więcej >>

Poprzednie rozwiązania

PAKO DLA FIRMY:
Fakturowo-Magazynowy dla WINDOWS >>
Fakturowo-Magazynowy dla DOS >>
Książka Przychodów i Rozchodów dla WINDOWS
Kadry i Płace dla WINDOWS >>

Programy na zamówienie

Podstawowy element aktualnej oferty naszej firmy stanowią programy wykonywane na zamówienie. Rozwiązania dedykowane pozwalają dostosować strukturę systemu informatycznego do przebiegu rzeczywistych procesów gospodarczych, podczas gdy w przypadku rozwiązań gotowych - z konieczności - często ma miejsce proces odwrotny.

Naszą ofertę w zakresie rozwiązań dedykowanych kierujemy przede wszystkim do sektora małych i średnich firm, potrzebujących zintegrowanych rozwiązań, które umożliwią lepszą kontolę zachodzących w przedsiębiorstwie procesów.

Tworzone przez nas systemu informatyczne wykorzystują najnowsze technologie, mające na celu zapewnienie niezawodności, bezpieczeństwa danych oraz wysokiej wydajności.

W zależności od potrzeb oferowane rozwiązania umożliwiają zarówno pracę lokalną, jak i zdalną, wykorzystującą do komunikacji sieć internet. Pozwala to w szczególności na dostęp do zasobów firmy z dowolnego miejsca. W tym kontekście jednym z naszych priorytetów jest zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem do danych. Zadanie to jest realizowane nie tylko poprzez szyfrowanie transmisji, sprzetową identyfikację komputerów ale także poprzez możliwość bardzo precyzyjnego zdefiniowania poziomów dostępu do programu dla każdego użytkowanika programu.