Dziś jest piątek, 12 kwietnia 2024 roku
   O firmie > Profil działalności
Misja

Firma pako software powstała w 1997 roku. Od początku istnienia jej misją jest dostarczanie wysokiej jakości oprogramowania, które zapewni klientom sprawne i skuteczne zarządzanie firmą. Misję tę urzeczywistniamy poprzez bieżącą analizę potrzeb naszych klientów, wykorzystując do realizacji postawionych nam zadań najnowsze dostępne technologie.
więcej >>

Technologie

Mając świadomość rosnących wymagań klientów w zakresie mobilności, niezawodności i szybkości działania systemów komputerowych, nieustannie unowocześniamy nasze rozwiązania nie tylko w sensie funkcjonalnym, ale także pod względem technologicznym.
więcej >>

Profil działalności

Zgodnie z misją naszej firmy, podstawowy profil naszej działalności stanowi produkcja oprogramowania. Nasza oferta obejmuje szereg produktów, oferowanych w wersji "pudełkowej", ze względu jednak na rosnące zapotrzebowanie na systemy dedykowane, na nich właśnie w coraz większym stopniu koncentrujemy naszą działalność. Przez system dedykowany -  w zależności od potrzeb klienta - rozumiemy zarówno systemy stworzone od podstaw, mające za zadanie obsługę unikalnych procesów gospodarczych, jak i dostosowywanie już istniejących rozwiązań do sposobu, w jaki określone działania realizowane są w konkretnej firmie.

Tworzone przez nas systemy w coraz większym stopniu wykorzystują możliwości związane z nieustannym rozwojem internetu oraz technologii mobilnych. Umożliwia to w szczególności pracę oddalonych przestrzennie oddziałów w czasie rzeczywistym na centralnej bazie danych oraz optymalizację pracy przedstawicieli handlowych.

Wszystkim naszym klientom, oprócz oprogramowania, oferujemy również kompleksową obsługę systemów komputerowych, obejmującą zarówno opiekę techniczną, jak i doradztwo - w szczególności w zakresie bezpieczeństwa i optymalizacji istniejących oraz planowanych rozwiązań. Jako szczególnie polecaną opcje oferujemy umowy o stałej współpracy, gwarantujące określony czas reakcji oraz stały nadzór nad systemem komputerowym.